VIBES zoekt ervaren C# .NET developer voor Automotive engineering software

VIBES zoekt ervaren C# .NET developer voor Automotive engineering software

Wij zoeken versterking voor ons team! Ben je een software developer (C# / .NET) die mee wil bouwen aan innovatieve applicaties voor o.a. de automotive, aerospace en high-tech industrie.

Wat zoeken we?

Iemand die de dynamiek en de impact van werken in een startup kan waarderen. Idealiter heb je interesse voor techniek en engineering, en in alle gevallen communiceren we in het Nederlands en/of Engels.

 • Ervaring met het opzetten, beheren maar ook het coden van C#/WPF/.NET applicaties (of vergelijkbaar; denk naast coding aan beheren van architectuur, testing, deployment, etc.)
 • HBO/WO-niveau
 • Minimaal 5 jaar werkervaring
 • Startdatum per direct

12 redenen waarom dit een fantastische baan is

Startups zijn natuurlijk tof. Maar mocht je nou niet meer precies weten waarom dat zo is, dan staan hier 12 redenen om zo snel mogelijk te solliciteren:

 1. Je krijgt een leidende rol in de ontwikkeling van producten: je werkt samen met het ontwikkelingsteam (3 FTE) en bent primair aanspreekpunt voor de coding activiteiten
 2. Het werk bestaat uit een mooie combinatie van tactische en uitvoerende aspecten: je zult zowel code schrijven als beslissingen nemen over de te gebruiken tools en architectuur
 3. Het product waar je aan gaat werken is een ‘spin in het web’ tussen andere hardware en software partijen: je zult werken met oa. de simulatie pakketten van ANSYS, MSc Nastran en de data acquisitie hardware van Müller-BBM
 4. Je hebt veel vrijheid en flexibiliteit: prima als je even thuisblijft om je pakketje op te wachten, je blijft ongetwijfeld ook weleens een uurtje zitten om een bug te fixen
 5. Je krijgt een marktconform salaris en wordt intellectueel uitgedaagd
 6. Je werkt samen in een enthousiast team met een goede mix van theoretische en praktische kennis (PhD’s, MSc’s, hackers, prototypers, kitesurfers, sleutelaars, ondernemers, muzikanten, ..)
 7. We werken in de beste tech-incubator van Europa, welke naast > 80 startups ook tafelvoetbal, tafeltennis, heerlijke lunches, vrijdagmiddagborrels en feesten heeft!
 8. We hebben het mooiste kantoor van YES!Delft!: een corner-office met wijds uitzicht over Delft Technopolis en A13, met veel groen zowel binnen als buiten het kantoor
 9. We ‘disrupten’ een traditionele markt: jij hebt dus impact binnen én buiten het team
 10. Je doet schaalbaar werk: jouw code maakt het ontwerp van miljoenen producten mogelijk
 11. We snappen het als je met headphones op een paar uurtjes op je toetsenbord wilt beuken; dit doen we zelf af en toe ook
 12. Het product waar je aan gaat werken is een gaaf en modern product: geen bergen technical debt om weg te werken of een UI uit de jaren ’80, maar een moderne en intuïtieve applicatie welke van scratch wordt opgezet met de nieuwste frameworks en UI-componenten


Wie zijn we?

VIBES.technology is een YesDelft! startup met als doel geluid & trillings-ontwerpen voor o.a. auto’s, vliegtuigen en schepen te verbeteren: VIBES heeft unieke technologie waarmee in een vroege R&D-fase goede voorspellingen gemaakt kunnen worden van de geluid- en trillingseigenschappen van een te ontwerpen product. Onze klanten zijn de ‘big shots’ in de Europese automotive industrie, zoals BMW, Daimler en Volvo maar we werken ook met bv. Airbus en ASML. Ons huidige team bestaat uit 5 fulltime engineers /coders­/ondernemers en diverse parttimers. Momenteel hebben we een toolbox voor MATLAB en werken we aan een nieuwe losstaande applicatie die toegankelijker is voor minder ervaren gebruikers – en voor de ontwikkeling van dit product zoeken we versterking in ons team!

Een match?

Denk je een goede match en een briljante aanvulling op ons team te kunnen zijn? Druk dan op onderstaande knop of neem contact op met Maarten van der Kooij (maartenvanderkooij@vibestechnology.com of 085-7440970) en introduceer jezelf m.b.v. je cv, je Stack Overflow account, een gebouwde applicatie of iets anders waaruit je skills blijken – we horen graag van je!

APPLY NOWVIEW MORE JOBS